Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Henan Forest Paint Co., Ltd.
Ana sayfa

Henan Forest Paint Co., Ltd. Kalite kontrol

Müşteri, en ucuz olduğumuz için mutlu ve kalite iyi.

—— Henry

Ben sohbet şimdi
qc profili

1. Atölye Planlama ve Hammadde Girişi

Siparişi aldıktan sonra, plana ve diğer gerçek faktörlere göre, atölye memuru, normal malzeme gereksinimi miktarını elde etmek için farklı üretim dönemlerini ve üretim sırasını belirleyen üretim planını yapacaktır. Onaydan sonra, çıktısını alacaktır. depo transferi öneri sayfası ve hammaddelerin ilk depo transferini gerçekleştirin.

 

2. Alt Ambalaj için Hammadde ve Katkı Maddelerini Seçin

Depo transferi önerisini aldıktan sonra, malzeme hazırlayıcı hammadde seçimine başlar ve fiziksel envanterin talebi karşılayıp karşılamadığını kontrol eder. Karşılanırsa malzeme nesnesi hazırlanır.Memnun kalınmazsa, üretim planını gerçek faktörlere göre revize etmesi gereken atölye memuruna geri beslenecektir.Önceki döngüye dönün.Malzeme nesnesi alt paketleme için hazırlandıktan sonra atölye üretiminin bir sonraki adımına geçecektir.Malzeme taşması meydana gelirse (aşırı malzeme hazırlığı tespit edilir), malzeme iade kabulü ve malzeme iade depolaması yapılır.

 

3.Atölye Üretimi

Tüm süreç sorunsuz giderse, atölyenin toplaması ve kullanması için düzenlemelere göre sıralamayı, işaretlemeyi ve yerleştirmeyi tamamlayın. Ardından fiili üretim sürecine girin, üretimi kaplama işlemine göre tamamlayın ve üretim verilerini belgeye girin. .Üretim tamamlandıktan sonra hammaddeler tamamen tükenmemişse (tekrar malzeme taşması meydana gelir), malzemelerin geri kazanılabilmesi için malzeme iade alma ve malzeme iade depolama işlemleri de yapılır.Belge, merkezi işleme için çalıştaya özetlenecektir.Şimdiye kadar, bir parti ürünün üretim süreci bitti. Basit üretim süreci, malzeme hazırlama süresi dışında yaklaşık üç saattir.

Unutulmamalıdır ki malzeme hazırlama aşamasında bilgi aktarımı ve talimat yayınının Oracle işletim sistemi tarafından tamamlandığı belirtilmelidir.Üretim sahasında çok fazla çalışan yok.İletişim ve geri bildirim de prosedürleri takip eder ve her an izlenir.

Sertifikalar
 • Çin Henan Forest Paint Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:ISO14001

  Sayı:EMS22267-04

  Yayımlanma tarihi:2018-03-07

  Bitiş tarihi:2022-03-05

  Kapsam/Aralık:Acrylic Paint

  Tarafından verilen:Intertek

 • Çin Henan Forest Paint Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:ISO9001

  Sayı:EMS22267-06

  Yayımlanma tarihi:2018-03-07

  Bitiş tarihi:2022-03-05

  Kapsam/Aralık:Acrylic Paint

  Tarafından verilen:Intertek

İletişim bilgileri
Henan Forest Paint Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Anna

Tel: +86 185 3817 3191

Faks: 86-371-63379986

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)